Z miłości do rowerów

Internetowy sklep sportowy IroMan został stworzony z czystej pasji i miłości do sportu. Dzięki miłośnikom jazdy na rowerze sklep posiada wysoką jakość obsługi klientów oraz fachowe doradztwo. Iroman sklep rowerowy oferuje części rowerowe od podstawowych, w tym np. łańcuch do roweru czy linka i pancerz hamulcowy, przez przerzutki rowerowe, kasety, mechanizmy korbowe, opony i dętki rowerowe, aż po siodełka, pedały czy hamulce. Pasjonaci jazdy na rowerze także znajdą w sklepie kaski rowerowe, mocne lampki na rower, koszyki na bidon i bidony. Sklep w sprzedaży posiada również niezbędne narzędzia serwisowe, dzięki którym w szybki sposób można naprawić usterki rowerowe. Sklep oferuje również wysokiej jakości preparaty pielęgnacyjne do roweru, takie jak aktywna piana do mycia, czy łatwe w użyciu chusteczki do czyszczenia i nabłyszczania roweru.

W sklepie rowerowym IroMan kupisz również wszystko co potrzebujesz, aby przerobić lub zainstalować bezdętkowy system Tubeless Ready: wentyle do kół Tubeless, płyn uszczelniający, taśmę do obręczy, a także adaptery i zestaw naprawczy do opon bezdętkowych. Sklep posiada również kategorię odżywki sportowe, w której znajdziesz wiele suplementów i produktów do wspomagania sportowców, między innymi białko serwatkowe, izotoniki i węglowodany, witaminy i minerały, a także żele energetyczne dla rowerzystów. W sklepie można również zakupić trenażery rowerowe, które są nieodłącznym narzędziem każdego kto trenuje. Najchętniej wykorzystywane są okresie zimowym oraz dni kiedy nie możliwy jest tradycyjny trening na zewnątrz. Dzięki dobremu trenażerowi rowerowemu można przenieść swój trening do domu czy mieszkania.

Tak samo jak na powietrzu, można trenować w salonie, sypialni, na balkonie czy w garażu. Dzięki niewielkim rozmiarom trenażerów są łatwe do przechowywania, a obecne konstrukcje nie wymagają wielkiego zaangażowania do zamontowania na nich roweru. Istnieje również strona Internetowa iroman.pl na której można sprawdzić aktualną ofertę sklepu oraz złożyć zamówienie Online. Na stronie dostępne są różne formy kontaktu ze sklepem np. nr telefonu, adres email czy okienko do pozostawienia swojego numeru telefonu w razie pytań czy problemów.

Sklep prowadzą pasjonaci sportu Irek i Paweł. W ich zamyśle sklep ma być miejscem, w którym będą się dzielić rzeczami, z których sami korzystają, albo uważają ,że są one warte uwagi. Stawiają na jakość obsługi i rzetelne przedstawienie sprzedawanego produktu i tym chcą się wyróżnić na tle innych sklepów rowerowych.